Speciaal voor 50-plussers heeft Museum Collectie Brands het groepsarrangement ‘Nostalgie’ ontwikkeld.
Voor €9,- p.p. krijgt u behalve entree een rondleiding door ‘De wereld van Jans’ en een kop koffie of thee met koek. Dit arrangement is te boeken vanaf 6 personen*.
* NIET te gebruiken in combinatie met museumjaarkaart.
Wat je verder kunt verwachten?
Een impressie:
Vroeger was alles beter. Wie verlangt er wel eens niet naar die goede oude tijd? Stiekem dagdromend, zwelgend in nostalgie. Soms hebben we nog de foto’s, maar vaak moeten we het enkel met de herinneringen doen. Herinneringen die met de jaren vervagen of diep zitten weggestopt in ons brein. En toch duiken ze soms ineens op, die verloren gewaande herinneringen. Grote kans dat je precies dat ervaart als je Museum Collectie Brands bezoekt. Bij ons zie je de meest uiteenlopende voorwerpen. Van gereedschappen tot kinderspeelgoed en van borrelglaasjes tot luciferdoosjes. Vergaap je aan al het bijzonders dat Jans Brands heeft verzameld en laat de herinneringen maar stromen. Deel verhalen met elkaar en laat je verrassen door de anekdotes van onze gidsen. Kortom, een dagje Museum Collectie Brands is meer dan een dagje uit. Het is een dagje beleving.
Het museum is rolstoeltoegankelijk en ook begeleiders zijn van harte welkom. Graag enkele dagen van te voren reserveren, zodat je van een museumgids verzekerd bent. Je kunt bellen naar 0591-393400 (tijdens openingstijden) of mailen naar: activiteitmcb@gmail.com.
